Website Builder

Libelle Aqua Lotus WD-100

Libelle Aqua Lotus
WD-100

Yuvanıza konfor ve sağlık için
Libelle


İnsanların yasaması için üç maddeye ihtiyaç vardır. İyi ve sağlıklı yiyecek İçmek için temiz su Temiz hava


Hermes Pazarlama olarak yaşamımız için bu 3 maddeden en önemlisi olan HAVANIN yaşadığımız ortamdan temiz olabilmesi için Libelle’yi ürettik.


Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.


Suyun muhteşem gücünü keşfeden Hermes Pazarlama olarak firmamız , ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.


Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu libelle temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.


* Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.


* Separatör: Tirbün sistemli küçültülmüş bir uçak mortu sayesinde, dakikada 26.500 devirle dönen, SEPERATÖR adı verilen ayrıştırıcı, hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır. Milyonlarca toz parçasının suya yapışmasını sağlar. Piyasada satılan su hazneli süpürgelerden ayıran en büyük özelliğidir.(Bu süpürgelerde seperatör yerine, suya yakın konumda bir filtre bulunur. Nemli olan filtre; tozların yapışmasına, kötü koku oluşmasına ve bakterilerin 10 kat daha üremesine neden olur. Çünkü bakteriler nemli ortamda kuru ortama göre 10 kat daha hızlı ürerler.)


* Derin Temizleme Aparatı: Ana motordan hariç ekstra bir motorla çalışan , halılarınızda yataklarınızda ve kanepelerinizde ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları ve mite’ları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder. Zamandan da tasarruf ederek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.


* Hepa Filtre: Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller.